Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-36] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Nadzieja Smagina, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Wtorek
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Nadzieja Smagina, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Środa
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 23, budynek nr 111
Nadzieja Smagina, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 09, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Nadzieja Smagina, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 23, budynek nr 111
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B