Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-36] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 23, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Wtorek
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 23, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Środa
Czwartek
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz, Justyna Woszczyk
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 23, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 25, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 25, budynek nr 111
Konrad Rachut, Małgorzata Wiatr-Kmieciak
16:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 23, budynek nr 111
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B