Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-26] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 111
Wtorek
Paulina Bortnowska, Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Paulina Bortnowska, Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 09, budynek nr 111
Paulina Bortnowska, Daria Słupianek-Tajnert
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 14, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 8, budynek nr 111
Środa
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 14, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2, budynek nr 111
Czwartek
Paulina Bortnowska, Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 420, budynek nr 111
Paulina Bortnowska, Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Paulina Bortnowska, Daria Słupianek-Tajnert
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 09, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 8, budynek nr 111
Piątek
Paulina Bortnowska, Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 09, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Paulina Bortnowska, Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 14, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 09, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B