Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-26] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 23, budynek nr 111
Wtorek
Marina Jakowlewa-Pawlik, Natalia Kaźmierczak, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Konrad Rachut
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Natalia Kaźmierczak, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 111
Środa
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Konrad Rachut
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 23, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Konrad Rachut
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 22, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 23, budynek nr 111
Czwartek
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 23, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 201, budynek nr 110
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 23, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Piątek
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Natalia Kaźmierczak, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Natalia Kaźmierczak, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Konrad Rachut
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 14, budynek nr 111
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 110 — Collegium Novum bl. A
- 111 — Collegium Novum bl. B