Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-16] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 14, budynek nr 111
Czwartek
Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 24, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Piątek
Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik, Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B