Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-16] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Środa
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 8:00 - 9:30
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 9:45 - 11:15
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:45 - 11:15
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 13:15 - 14:45
Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 13:15 - 14:45
Czwartek
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Piątek
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Edyta Fedorushkov, Olga Senk-Szelągiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 13:15 - 14:45