Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-16] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 111
Wtorek
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Środa
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 115, budynek nr 110
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 115, budynek nr 110
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 115, budynek nr 110
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2, budynek nr 111
Czwartek
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 115, budynek nr 110
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 115, budynek nr 110
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 115, budynek nr 110
Hubert Patrzykąt
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 23, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 23, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
18:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 23, budynek nr 111
Piątek
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 115, budynek nr 110
Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 8, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 116, budynek nr 110
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 115, budynek nr 110
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 116, budynek nr 110
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 115, budynek nr 110
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 116, budynek nr 110
Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 115, budynek nr 110
Dmitrii Lukianov, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 111
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 110 — Collegium Novum bl. A
- 111 — Collegium Novum bl. B