Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka rosyjskiego [09-PNJR-16] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
15:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 3, budynek nr 111
Wtorek
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
13:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 25, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
18:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 25, budynek nr 111
Środa
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 8, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 09, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 25, budynek nr 111
Dmitrii Lukianov, Olga Senk-Szelągiewicz
11:30
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 420, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 8, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 09, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Beata Nowicka, Daria Słupianek-Tajnert
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 8, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Nadzieja Smagina
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 2, budynek nr 111
Czwartek
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 25, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 422, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 23, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 25, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Beata Nowicka, Daria Słupianek-Tajnert
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 2, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 505, budynek nr 111
Hubert Patrzykąt
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 16:45 - 18:15
Sala 09, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 18:30 - 20:00
Sala 25, budynek nr 111
Piątek
Marina Jakowlewa-Pawlik
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 22, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Nadzieja Smagina
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 3, budynek nr 111
Beata Nowicka, Daria Słupianek-Tajnert
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 24, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Justyna Woszczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 14, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 22, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
9:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 14, budynek nr 111
Edyta Fedorushkov, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 422, budynek nr 111
Beata Nowicka, Nadzieja Smagina
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 3, budynek nr 111
Beata Nowicka, Daria Słupianek-Tajnert
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 9:45 - 11:15
Sala 24, budynek nr 111
Marina Jakowlewa-Pawlik
11:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 22, budynek nr 111
Natalia Kaźmierczak, Hubert Patrzykąt
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 14, budynek nr 111
Daria Słupianek-Tajnert, Nadzieja Smagina
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 3, budynek nr 111
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. B