Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego - sprawności zintegrowane [09-PNJNaj-18sz-16] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
15:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 609, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 608, budynek nr 110
Wtorek
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 110, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Monika Kowalonek-Janczarek, Aleksandra Przysiecka
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 603, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Monika Kowalonek-Janczarek, Aleksandra Przysiecka
16:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 610, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
18:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 18:30 - 20:00
Sala 610, budynek nr 110
Środa
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Monika Kowalonek-Janczarek, Aleksandra Przysiecka
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 110, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 610, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 610, budynek nr 110
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Aleksandra Przysiecka
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 610, budynek nr 110
Czwartek
Anna Berezowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Monika Kowalonek-Janczarek, Aleksandra Przysiecka
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 117, budynek nr 110
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. A