Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka niemieckiego [09-PNJN-ILS-26] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 116, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 609, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 609, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
9:45
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 116, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 116, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 602, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 601, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 116, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 602, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 601, budynek nr 110
Czwartek
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 613, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 613, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 613, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
11:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 601, budynek nr 110
Hanka Błaszkowska, Magdalena Jaszczyk-Grzyb, Aleksandra Lipińska, Tabea Schleinitz
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 613, budynek nr 110
Gabriela Gorąca-Sawczyk, Aleksandra Lipińska, Paweł Rybszleger, Tabea Schleinitz
13:15
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 613, budynek nr 110
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Novum bl. A