Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe [03-SD-12PDM] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Grzegorz Raubo
11:30
Seminarium, grupa 18
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 208, budynek nr 070
Dorota Rojszczak-Robińska
11:30
Seminarium, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 224, budynek nr 070
Joanna Maleszyńska
11:30
Seminarium, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 344B, budynek nr 070
Katarzyna Kuczyńska-Koschany
11:30
Seminarium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 225, budynek nr 070
Leszek Teusz
13:30
Seminarium, grupa 19
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 208, budynek nr 070
Barbara Sienkiewicz
13:30
Seminarium, grupa 15
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 241, budynek nr 070
Marek Wedemann
13:30
Seminarium, grupa 14
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 303, budynek nr 070
Agnieszka Kula
13:30
Seminarium, grupa 13
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 303, budynek nr 070
Michał Szczyszek
13:30
Seminarium, grupa 10
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 61, budynek nr 070
Wiesław Ratajczak
13:30
Seminarium, grupa 7
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 350, budynek nr 070
Wojciech Hamerski
13:30
Seminarium, grupa 6
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 204, budynek nr 070
Jerzy Borowczyk
13:30
Seminarium, grupa 5
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 403, budynek nr 070
Środa
Marek Osiewicz
15:15
Seminarium, grupa 21
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 305, budynek nr 070
Beata Przymuszała
15:15
Seminarium, grupa 20
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 347A, budynek nr 070
Jerzy Kaniewski
15:15
Seminarium, grupa 17
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 7, budynek nr 070
Monika Szczot
15:15
Seminarium, grupa 11
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 305, budynek nr 070
Anna Piotrowicz-Krenc
15:15
Seminarium, grupa 9
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala Salka Biblioteczna, budynek nr 070
Elżbieta Winiecka
15:15
Seminarium, grupa 8
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 214, budynek nr 070
Błażej Warkocki
15:15
Seminarium, grupa 4
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 242, budynek nr 070
Marcin Jaworski
15:15
Seminarium, grupa 3
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 344A, budynek nr 070
Małgorzata Rutkiewicz-Hanczewska
15:15
Seminarium, grupa 2
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 227, budynek nr 070
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Maius