Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii organicznej [02-PCHOL-23] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00
Sala 3.78, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00
Sala 3.79, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.78, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.79, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 20:15
Sala 3.78, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 14:15 - 20:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.78, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.79, budynek nr 031
Wtorek
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 14:00
Sala 3.78, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 14:00
Sala 3.79, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 14:00
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.78, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 14:00
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.79, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 20:15
Sala 3.78, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 14:15 - 20:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 20:15
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.78, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 14:15 - 20:15
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.79, budynek nr 031
Środa
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala 3.78, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala 3.79, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.78, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.79, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 14:15 - 20:15
Sala 3.78, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 14:15 - 20:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.78, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.79, budynek nr 031
Czwartek
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala 3.78, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Sala 3.79, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.78, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 14:00
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.79, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 14:15 - 20:15
Sala 3.78, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 14:15 - 20:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 20:15
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.78, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 14:15 - 20:15
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.79, budynek nr 031
Piątek
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala 3.78, budynek nr 031
Katarzyna Koroniak-Szejn, Natalia Prusinowska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Sala 3.79, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.78, budynek nr 031
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 14:00
Karolina Ciesielska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Daniel Łowicki, Monika Szukowska, Hanna Wójtowicz-Rajchel,
Sala 3.79, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 20:15
Sala 3.78, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Jadwiga Gajewy, Adam Huczyński, Paweł Skowronek
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 14:15 - 20:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.78, budynek nr 031
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 14:15 - 20:15
Marcin Kaźmierczak, Wiesław Prukała, Tomasz Siodła, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Martika Wojciechowska,
Sala 3.79, budynek nr 031
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum