Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii organicznej [02-PCHOL-13] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Grajewska
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.28, budynek nr 031
Agnieszka Grajewska
9:45
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.28, budynek nr 031
Michał Antoszczak
11:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.28, budynek nr 031
Jan Milecki
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 4.30, budynek nr 031
Jakub Grajewski
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 4.28, budynek nr 031
Michał Antoszczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Jan Milecki
15:00
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 3.65, budynek nr 031
Jakub Grajewski
16:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Maria Chrzanowska
16:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Adam Huczyński
17:00
Wykład, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30
Sala 3.65, budynek nr 031
Wtorek
Jan Milecki
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.28, budynek nr 031
Tomasz Cytlak
9:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.28, budynek nr 031
Tomasz Cytlak
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.28, budynek nr 031
Jan Milecki
13:15
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.28, budynek nr 031
Donata Pluskota-Karwatka
17:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 4.28, budynek nr 031
Środa
Jan Milecki
8:00
Wykład, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 3.65, budynek nr 031
Maria Chrzanowska
8:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Czwartek
Adam Huczyński
8:00
Wykład, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Tomasz Cytlak, Tomasz Pospieszny
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Michał Antoszczak, Tomasz Pospieszny
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.48, budynek nr 031
Tomasz Pospieszny
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum