Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii organicznej [02-PCHOL-12] Semestr zimowy 2022/2023

Zmień cykl dydaktyczny Wybierz cykl dydaktyczny
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Natalia Prusinowska, Jacek Rutkowski, Tomasz Siodła, Paweł Skowronek, Justyna Walkowiak-Kulikowska
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00 Sala 3.78, budynek nr 031
Natalia Prusinowska, Jacek Rutkowski, Tomasz Siodła, Paweł Skowronek, Justyna Walkowiak-Kulikowska
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 14:00 Sala 3.79, budynek nr 031
Jakub Grajewski
11:30 Wykład, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00 Sala 3.65, budynek nr 031
Adam Huczyński
14:15 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 14:15 - 15:45 Sala 4.28, budynek nr 031
Łukasz Banach, Magdalena Bigaj-Józefowska, Agnieszka Grajewska, Marta Jędrzejczyk, Anna Komasa, Wiesław Prukała, Monika Szukowska, Joanna Tomaszewska, Dominika Tubacka, Justyna Walkowiak-Kulikowska
14:30 Zajęcia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 14:30 - 20:30 Sala 3.78, budynek nr 031

Wtorek

Tomasz Cytlak
9:45 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 9:45 - 11:15 Sala 4.24, budynek nr 031
Tomasz Cytlak
15:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 15:00 - 16:30 Sala 3.48, budynek nr 031

Środa

Jakub Grajewski
14:00 Wykład, grupa 3 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 2.62, budynek nr 031
Maria Chrzanowska
14:00 Wykład, grupa 1 każda środa, 14:00 - 15:30 Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031

Czwartek

Adam Huczyński
13:15 Wykład, grupa 2 każdy czwartek, 13:15 - 14:45 Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031

Piątek

Jadwiga Gajewy, Daniel Łowicki, Justyna Walkowiak-Kulikowska
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 14:00 Sala 3.78, budynek nr 031
Jadwiga Gajewy, Daniel Łowicki, Justyna Walkowiak-Kulikowska
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 14:00 Sala 3.79, budynek nr 031
Michał Antoszczak
8:00 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 4.24, budynek nr 031
Maria Chrzanowska
8:00 Wykład, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Maria Chrzanowska
9:45 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 9:45 - 11:15 Sala 3.48, budynek nr 031

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum

ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)