Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii nieorganicznej [02-PCHNL-12] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Beata Dudziec
11:30
Proseminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
12:30
Proseminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Karol Szubert
13:30
Proseminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Karol Szubert
15:00
Proseminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:00 - 15:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Cezary Pietraszuk
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Karol Szubert
17:00
Proseminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 17:00 - 17:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Wtorek
Grzegorz Hreczycho
9:45
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Hieronim Maciejewski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek,
Sala 2.75, budynek nr 031
Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Joanna Kaźmierczak, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek,
Sala 2.76, budynek nr 031
Krzysztof Kuciński
12:15
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Krzysztof Kuciński
13:15
Proseminarium, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Marta Fik-Jaskółka, Magdalena Jankowska-Wajda, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Maciej Zaranek
15:15
Proseminarium, grupa 10
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Środa
Czwartek
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch,
Sala 2.75, budynek nr 031
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Bogna Sztorch,
Sala 2.76, budynek nr 031
Szymon Rogalski
12:15
Proseminarium, grupa 11
każdy czwartek, 12:15 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Szymon Rogalski
13:15
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek,
Sala 2.75, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Bogna Sztorch, Maciej Zaranek,
Sala 2.76, budynek nr 031
Szymon Rogalski
14:15
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Szymon Rogalski
15:15
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum