Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii nieorganicznej [02-PCHNL-12] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Krzysztof Kuciński
11:30
Proseminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Krzysztof Kuciński
12:30
Proseminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
13:30
Proseminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
15:00
Proseminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:00 - 15:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Cezary Pietraszuk
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Beata Dudziec
16:00
Proseminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 16:00 - 16:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
17:00
Proseminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 17:00 - 17:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Wtorek
Grzegorz Hreczycho
9:45
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Hieronim Maciejewski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Krzysztof Kuciński
12:15
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Krzysztof Kuciński
13:15
Proseminarium, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Mariusz Majchrzak, Andrea Szpecht
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Mariusz Majchrzak, Andrea Szpecht
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Ireneusz Kownacki
15:15
Proseminarium, grupa 10
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Środa
Czwartek
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Adam Mieloch, Katarzyna Mituła
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Adam Mieloch, Katarzyna Mituła
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Beata Dudziec
12:15
Proseminarium, grupa 11
każdy czwartek, 12:15 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Karol Szubert
13:15
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht,
Sala 2.75, budynek nr 031
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht,
Sala 2.76, budynek nr 031
Karol Szubert
14:15
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Karol Szubert
15:15
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum