| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 9:45, gr.3 Wykład (3.65), Grzegorz Hreczycho | 9:45, gr.2 Wykład (2.64 (Aula)), Hieronim Maciejewski | 9:45, gr.1 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska | 9:45, gr.1 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Julia Duszczak, Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Katarzyna Mituła, Myong-joon Oh, Olga Stolarska, Samanta Witomska | | | 9:45, gr.3 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Adam Mieloch, Katarzyna Mituła | 9:45, gr.3 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Joanna Karasiewicz, Adam Mieloch, Katarzyna Mituła | | | |
|
|
10:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
11:30, gr.6 Proseminarium (4.31), Krzysztof Kuciński | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | | |
|
|
| 12:15, gr.7 Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński | | | | 12:15, gr.11 Proseminarium (4.30), Beata Dudziec | | |
|
|
12:30, gr.4 Proseminarium (4.31), Krzysztof Kuciński | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | | |
|
|
| 13:15, gr.8 Proseminarium (4.24), Krzysztof Kuciński | | | | 13:15, gr.2 Proseminarium (4.30), Karol Szubert | | |
|
|
13:30, gr.5 Proseminarium (4.31), Beata Dudziec | | | | | | | | | | |
|
|
| 13:45, gr.2 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Mariusz Majchrzak, Andrea Szpecht | 13:45, gr.2 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Olga Bartlewicz, Joanna Karasiewicz, Krzysztof Kuciński, Mariusz Majchrzak, Andrea Szpecht | | | | 13:45, gr.4 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht | 13:45, gr.4 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Adam Mieloch, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Tomasz Sokolnicki, Kinga Stefanowska-Kątna, Andrea Szpecht | | |
|
|
14:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | 14:15, gr.3 Proseminarium (4.30), Karol Szubert | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.12 Proseminarium (4.31), Beata Dudziec | 15:00, gr.1 Wykład (2.64 (Aula)), Cezary Pietraszuk | | | | | | | | |
|
|
| 15:15, gr.10 Proseminarium (4.24), Ireneusz Kownacki | | | | 15:15, gr.1 Proseminarium (4.30), Karol Szubert | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | 16:00, gr.13 Proseminarium (4.31), Beata Dudziec | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
17:00 | 17:00, gr.9 Proseminarium (4.31), Beata Dudziec | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|