Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii nieorganicznej [02-PCHNL-12] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Szymon Rogalski
11:30
Proseminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Szymon Rogalski
12:30
Proseminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Szymon Rogalski
13:30
Proseminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
15:00
Proseminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 15:00 - 15:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Cezary Pietraszuk
15:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Beata Dudziec
16:00
Proseminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 16:00 - 16:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Beata Dudziec
17:00
Proseminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 17:00 - 17:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Wtorek
Grzegorz Hreczycho
9:45
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Hieronim Maciejewski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Krzysztof Kuciński, Kinga Stefanowska-Kątna, Anna Walczak, Grzegorz Wilkowski, Samanta Witomska, Maciej Zaranek
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Jakub Hoppe, Magdalena Jankowska-Wajda, Krzysztof Kuciński, Kinga Stefanowska-Kątna, Anna Walczak, Grzegorz Wilkowski, Samanta Witomska, Maciej Zaranek,
Sala 2.75, budynek nr 031
Grzegorz Hreczycho
12:15
Proseminarium, grupa 9
każdy wtorek, 12:15 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Grzegorz Hreczycho
13:15
Proseminarium, grupa 8
każdy wtorek, 13:15 - 14:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Beata Dudziec, Julia Duszczak, Szymon Goderski, Jakub Hoppe, Rafał Kukawka, Jan Lorkowski, Katarzyna Mituła, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Maciej Skrodzki, Kinga Stefanowska-Kątna, Olga Stolarska, Anna Walczak
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Beata Dudziec, Julia Duszczak, Szymon Goderski, Jakub Hoppe, Rafał Kukawka, Jan Lorkowski, Katarzyna Mituła, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Maciej Skrodzki, Kinga Stefanowska-Kątna, Olga Stolarska, Anna Walczak,
Sala 2.75, budynek nr 031
Ireneusz Kownacki
14:15
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 15:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Ireneusz Kownacki
15:15
Proseminarium, grupa 12
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Ireneusz Kownacki
16:15
Proseminarium, grupa 11
każdy wtorek, 16:15 - 17:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Środa
Czwartek
Olga Bartlewicz, Patrycja Czerwoniec, Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Mariusz Majchrzak, Bartosz Orwat, Artur Stefankiewicz, Olga Stolarska, Karol Szubert, Natalia Szymaszek, Grzegorz Wilkowski, Samanta Witomska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 13:30
Olga Bartlewicz, Patrycja Czerwoniec, Julia Duszczak, Magdalena Jankowska-Wajda, Mariusz Majchrzak, Bartosz Orwat, Artur Stefankiewicz, Olga Stolarska, Karol Szubert, Natalia Szymaszek, Grzegorz Wilkowski, Samanta Witomska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Beata Dudziec
12:15
Proseminarium, grupa 13
każdy czwartek, 12:15 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Piotr Pawluć
13:15
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Patrycja Czerwoniec, Magdalena Jankowska-Wajda, Jan Lorkowski, Katarzyna Mituła, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Andrea Szpecht, Jakub Szyling, Anna Szymańska, Natalia Szymaszek
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Patrycja Czerwoniec, Magdalena Jankowska-Wajda, Jan Lorkowski, Katarzyna Mituła, Anna Pawłowska-Zygarowicz, Maciej Skrodzki, Tomasz Sokolnicki, Andrea Szpecht, Jakub Szyling, Anna Szymańska, Natalia Szymaszek,
Sala 2.75, budynek nr 031
Piotr Pawluć
14:15
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Piotr Pawluć
15:15
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum