Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii [02-PCHL] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marta Fik-Jaskółka
8:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 8:00 - 10:15
Sala 4.29, budynek nr 031
Marta Kaczmarek
8:00
Proseminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 8:00 - 10:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Monika Rzonsowska
10:30
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Dawid Marcinkowski
10:30
Proseminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 10:30 - 12:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Renata Jastrząb
12:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 14:30
Sala on-line, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:00
Proseminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Bogna Sztorch
13:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Fik-Jaskółka
13:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Sala 4.29, budynek nr 031
Aleksandra Mrzygłód
13:00
Proseminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Aleksandra Mrzygłód
15:30
Proseminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Marta Fik-Jaskółka
15:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:30 - 17:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Wtorek
Waldemar Nowicki
8:00
Proseminarium, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 10:15
Sala 4.31, budynek nr 031
Gracjan Kurpik
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 10:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Jakub Szewczyk
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 10:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Bogna Sztorch
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 10:15
Sala 4.29, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.76, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Daria Pakuła
10:45
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
10:45
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Sala 4.31, budynek nr 031
Monika Wałęsa-Chorab
10:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Bogna Sztorch
10:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 10:45 - 13:00
Sala 4.29, budynek nr 031
Renata Jastrząb
12:00
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 12:00 - 14:30
Sala on-line, budynek nr 031
Daria Pakuła
13:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:30 - 15:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
13:30
Proseminarium, grupa 8
każdy wtorek, 13:30 - 15:45
Sala 4.31, budynek nr 031
Filip Perlitius
13:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:30 - 15:45
Sala 4.30, budynek nr 031
Gracjan Kurpik
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 13:30 - 15:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 14:00 - 18:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 14:00 - 18:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Środa
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Rzonsowska, Agnieszka Tolińska, Samanta Witomska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 14:00 - 18:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Jolanta Darul, Marta Fik-Jaskółka, Kamila Jankowska, Daria Nowicka, Zbigniew Piskuła, Hanna Stachowiak-Dłużyńska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Czwartek
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.76, budynek nr 031
Dawid Marcinkowski
13:00
Proseminarium, grupa 4
każdy czwartek, 13:00 - 15:15
Sala 4.28, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:00
Proseminarium, grupa 1
każdy czwartek, 13:00 - 15:15
Sala 4.29, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 14:00 - 18:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 14:00 - 18:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Marta Kaczmarek
15:30
Proseminarium, grupa 5
każdy czwartek, 15:30 - 17:45
Sala 4.28, budynek nr 031
Małgorzata Bołt
15:30
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 15:30 - 17:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Konstancja Broniarz
18:00
Proseminarium, grupa 6
każdy czwartek, 18:00 - 20:15
Sala 4.28, budynek nr 031
Małgorzata Bołt
18:00
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 18:00 - 20:15
Sala 4.29, budynek nr 031
Piątek
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 9:00 - 13:30
Romualda Bregier-Jarzębowska, Anna Gąsowska, Małgorzata Kaczmarek, Joanna Karasiewicz, Dariusz Lewandowski, Zbigniew Piskuła, Monika Skrobańska, Agnieszka Tolińska, Michał Zabiszak,
Sala 2.76, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 18:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Joanna Karasiewicz
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 18:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum