Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii [02-PCHL] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Waldemar Nowicki
8:00
Proseminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Monika Wałęsa-Chorab
8:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
9:45
Proseminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:45 - 10:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Marcin Konopka, Waldemar Nowicki
9:45
Proseminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Monika Wałęsa-Chorab
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Gąsowska, Grzegorz Krzyśko, Zbigniew Piskuła
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 13:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Anna Gąsowska, Grzegorz Krzyśko, Zbigniew Piskuła
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 13:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Monika Wałęsa-Chorab
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Konopka
11:30
Proseminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Monika Wałęsa-Chorab
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Renata Jastrząb
13:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Tomasz Sokolnicki
15:00
Proseminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Natalia Jurga
16:45
Proseminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Wtorek
Monika Skrobańska, Michał Zabiszak
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Natalia Jurga
8:00
Proseminarium, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Monika Skrobańska, Michał Zabiszak
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.24, budynek nr 031
Jolanta Darul
9:45
Proseminarium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Włodzimierz Czepa, Grzegorz Markiewicz, Andrea Szpecht
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska, Włodzimierz Czepa, Grzegorz Markiewicz, Andrea Szpecht
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Jolanta Darul
11:30
Proseminarium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Jolanta Darul
13:15
Proseminarium, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Renata Jastrząb
13:15
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek
13:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Iwona Janica, Grzegorz Markiewicz, Andrea Szpecht, Monika Wałęsa-Chorab
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Iwona Janica, Grzegorz Markiewicz, Andrea Szpecht, Monika Wałęsa-Chorab
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Sala 2.76, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
15:00
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Malwina Gabryel-Skrodzka
15:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Środa
Zbigniew Piskuła
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Czwartek
Paweł Piszora
8:00
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek
8:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 4.30, budynek nr 031
Paweł Piszora
9:45
Proseminarium, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek
10:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Romualda Bregier-Jarzębowska, Martyna Nowak, Agnieszka Tolińska
10:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 10:00 - 13:45
Sala 2.76, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Agnieszka Tolińska
10:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 10:00 - 13:45
Sala 2.75, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Agnieszka Tolińska
10:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 10:00 - 13:45
Sala 2.76, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
11:30
Proseminarium, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Zbigniew Piskuła
11:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:15
Proseminarium, grupa 11
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Zbigniew Piskuła
13:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Romualda Bregier-Jarzębowska, Martyna Nowak, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy czwartek, 14:00 - 17:45
Sala 2.75, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum