| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.14 Proseminarium (4.30), Waldemar Nowicki | 8:00, gr.12 Ćwiczenia (4.27), Monika Wałęsa-Chorab | | 8:00, gr.8 Ćwiczenia (4.24), Aleksandra Bocian | 8:00, gr.6 Proseminarium (4.27), Waldemar Nowicki | | 8:00, gr.15 Ćwiczenia (4.30), Monika Wałęsa-Chorab | | 8:00, gr.3 Proseminarium (4.27), Paweł Piszora | | | |
|
|
| | | 8:15, gr.2 Ćwiczenia (4.30), Łukasz Marciniak | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:45, gr.13 Proseminarium (4.30), Marcin Konopka | 9:45, gr.4 Ćwiczenia (4.27), Monika Wałęsa-Chorab | 9:45, gr.1 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Zbigniew Piskuła, Martyna Szymańska | 9:45, gr.1 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Zbigniew Piskuła, Martyna Szymańska | | 9:45, gr.14 Ćwiczenia (4.24), Małgorzata Kaczmarek | 9:45, gr.9 Proseminarium (4.27), Jolanta Darul | 9:45, gr.2 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Romualda Bregier-Jarzębowska, Piotr Cecot, Szymon Goderski, Monika Wałęsa-Chorab | 9:45, gr.2 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Romualda Bregier-Jarzębowska, Piotr Cecot, Szymon Goderski, Monika Wałęsa-Chorab | | | 9:45, gr.5 Ćwiczenia (4.30), Monika Wałęsa-Chorab | | 9:45, gr.10 Proseminarium (4.27), Paweł Piszora | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | 10:00, gr.9 Ćwiczenia (4.30), Monika Skrobańska | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | 11:00, gr.4 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Małgorzata Bartoszewicz, Anna Gąsowska, Martyna Nowak, Agnieszka Tolińska | 11:00, gr.4 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Małgorzata Bartoszewicz, Anna Gąsowska, Martyna Nowak, Agnieszka Tolińska | | |
|
|
| | | | | | | | | | |
|
|
11:30, gr.11 Ćwiczenia (4.27), Malwina Gabryel-Skrodzka | 11:30, gr.2 Proseminarium (4.30), Marcin Konopka | | 11:30, gr.13 Ćwiczenia (4.24), Zbigniew Piskuła | 11:30, gr.1 Proseminarium (4.27), Jolanta Darul | | | | 11:30, gr.12 Proseminarium (4.27), Paweł Piszora | | | |
|
|
| | | | 11:45, gr.6 Ćwiczenia (4.30), Violetta Patroniak | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | | | | | |
|
|
13:15, gr.1 Ćwiczenia (4.27), Malwina Gabryel-Skrodzka | 13:15, gr.1 Wykład (2.64 (Aula)), Renata Jastrząb | | 13:15, gr.4 Proseminarium (4.27), Jolanta Darul | 13:15, gr.2 Wykład (2.64 (Aula)), Renata Jastrząb | | | | 13:15, gr.15 Proseminarium (4.27), Waldemar Nowicki | | | |
|
|
| | | | | | | | 13:30, gr.7 Ćwiczenia (4.30), Łukasz Marciniak | | |
|
|
| | | 13:45, gr.10 Ćwiczenia (4.30), Malwina Gabryel-Skrodzka | 13:45, gr.3 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Anna Brzechwa-Chodzyńska, Szymon Goderski, Zbigniew Piskuła | 13:45, gr.3 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Anna Brzechwa-Chodzyńska, Szymon Goderski, Zbigniew Piskuła | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | 14:00, gr.5 Zajęcia laboratoryjne (2.75), Małgorzata Bartoszewicz, Agnieszka Tolińska | 14:00, gr.5 Zajęcia laboratoryjne (2.76), Małgorzata Bartoszewicz, Agnieszka Tolińska | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.5 Proseminarium (4.30), Waldemar Nowicki | | 15:00, gr.7 Proseminarium (4.27), Marcin Konopka | | | | 15:00, gr.11 Proseminarium (4.27), Waldemar Nowicki | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| 15:30, gr.3 Ćwiczenia (4.30), Łukasz Marciniak | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
16:45, gr.8 Proseminarium (4.30), Waldemar Nowicki | | | | | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|