Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii [02-PCHL] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Waldemar Nowicki
8:00
Proseminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Wojciech Drożdż
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Jolanta Darul
9:45
Proseminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Wojciech Drożdż
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Włodzimierz Czepa, Anna Gąsowska, Michał Kołodziejski, Grzegorz Markiewicz, Zbigniew Piskuła
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 13:30
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Włodzimierz Czepa, Anna Gąsowska, Michał Kołodziejski, Grzegorz Markiewicz, Zbigniew Piskuła,
Sala 2.75, budynek nr 031
Wojciech Drożdż
11:30
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Jolanta Darul
11:30
Proseminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Renata Jastrząb
13:15
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Piotr Lewandowski
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Adam Gorczyński
15:00
Proseminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:00 - 16:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Wtorek
Izabela Grzelak
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Jolanta Darul
8:00
Proseminarium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Izabela Grzelak
9:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.24, budynek nr 031
Jolanta Darul
9:45
Proseminarium, grupa 8
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Aleksandra Bocian, Romualda Bregier-Jarzębowska, Iwona Janica, Michał Kołodziejski, Artur Tymiński
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 9:45 - 13:30
Sala 2.75, budynek nr 031
Agnieszka Tolińska
10:15
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 4.30, budynek nr 031
Renata Jastrząb, Monika Skrobańska
11:30
Ćwiczenia, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
11:30
Proseminarium, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:15
Proseminarium, grupa 6
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Renata Jastrząb
13:15
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Romualda Bregier-Jarzębowska
13:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Włodzimierz Czepa, Łukasz Marciniak, Zbigniew Piskuła, Małgorzata Skwierczyńska
13:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 13:45 - 17:30
Anna Brzechwa-Chodzyńska, Włodzimierz Czepa, Łukasz Marciniak, Zbigniew Piskuła, Małgorzata Skwierczyńska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Marcin Konopka
15:00
Proseminarium, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Rafał Kukawka
15:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Środa
Małgorzata Kaczmarek
8:00
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Czwartek
Paweł Piszora
8:00
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Monika Skrobańska
8:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:15 - 9:45
Sala 4.30, budynek nr 031
Paweł Piszora
9:45
Proseminarium, grupa 11
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Monika Skrobańska
10:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Aleksandra Bocian, Adam Gorczyński, Łukasz Marciniak, Grzegorz Markiewicz, Agnieszka Tolińska, Przemysław Woźny
10:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 13:45
Małgorzata Bartoszewicz, Aleksandra Bocian, Adam Gorczyński, Łukasz Marciniak, Grzegorz Markiewicz, Agnieszka Tolińska, Przemysław Woźny,
Sala 2.75, budynek nr 031
Paweł Piszora
11:30
Proseminarium, grupa 12
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 4.27, budynek nr 031
Violetta Patroniak
11:45
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:15
Proseminarium, grupa 15
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Violetta Patroniak
13:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 13:30 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Bartoszewicz, Łukasz Marciniak, Dawid Pakulski, Małgorzata Skwierczyńska, Martyna Szymańska, Agnieszka Tolińska
14:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 14:00 - 17:45
Małgorzata Bartoszewicz, Łukasz Marciniak, Dawid Pakulski, Małgorzata Skwierczyńska, Martyna Szymańska, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Marcin Konopka
15:00
Proseminarium, grupa 10
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum