Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii fizycznej [02-PCHFL-22] Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Klaudia Chuchracka, Piotr Filipiak, Marta Ignasiak-Kciuk
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Olejniczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Anna Olejniczak
8:00
Proseminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Waligórska
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Waligórska
9:45
Proseminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Waligórska
11:30
Proseminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Waligórska
11:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Joanna Drwęska, Marta Ignasiak-Kciuk, Kamil Ostrowski
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Marta Waligórska
12:30
Proseminarium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 4.29, budynek nr 031
Wtorek
Anna Olejniczak
8:00
Proseminarium, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Anna Olejniczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
13:15
Wykład, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 15:15
Sala 2.62, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
13:15
Wykład, grupa 4
każdy wtorek, 13:15 - 15:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Piotr Skołuda
13:15
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 15:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Środa
Karolina Babijczuk, Katarzyna Grzyb, Anna Kawka, Szymon Sobczak, Marta Witkowska
10:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 10:30 - 13:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Joanna Gościańska, Katarzyna Grzyb, Aleksandra Leśniewicz, Anna Lewandowska-Andrałojć
15:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 15:45 - 19:00
Sala 4.42, budynek nr 031
Czwartek
Waldemar Nowicki
8:00
Wykład, grupa 5
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 2.62, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
8:00
Wykład, grupa 4
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 2.61, budynek nr 031
Piotr Skołuda
8:00
Wykład, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 10:00
Sala 3.65, budynek nr 031
Karolina Babijczuk, Martyna Graczyk-Kokosza, Anna Jakubowska-Kozik, Aleksander Kolman, Kamil Ostrowski
10:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 10:15 - 13:30
Karolina Babijczuk, Martyna Graczyk-Kokosza, Anna Jakubowska-Kozik, Aleksander Kolman, Kamil Ostrowski,
Sala 4.42, budynek nr 031
Piątek
Marta Waligórska
12:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 4.29, budynek nr 031
Marta Waligórska
13:15
Proseminarium, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Marta Waligórska
13:15
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum