Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii fizycznej [02-PCHFL-22] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Bohdan Skalski
9:45
Wykład, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.61, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
9:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Anna Olejniczak, Beata Szała-Mendyk
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik, Anna Olejniczak, Beata Szała-Mendyk
15:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:15 - 18:30
Sala 4.42, budynek nr 031
Wtorek
Stanisław Lamperski
8:00
Proseminarium, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Daria Larowska-Zarych
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Bohdan Skalski
9:45
Proseminarium, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Bohdan Skalski
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Andrzej Molski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.62, budynek nr 031
Piotr Filipiak, Ewelina Gacka
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 12:00 - 15:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
13:15
Proseminarium, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
15:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
15:00
Proseminarium, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Środa
Bohdan Skalski
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Bohdan Skalski
8:00
Proseminarium, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Piotr Filipiak, Tomasz Pędziński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Bohdan Skalski
9:45
Wykład, grupa 6
każda środa, 9:45 - 10:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Bohdan Skalski
9:45
Wykład, grupa 3
każda środa, 9:45 - 10:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Andrzej Molski
10:00
Wykład, grupa 2
każda środa, 10:00 - 10:45
Sala 2.62, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
11:15
Wykład, grupa 1
każda środa, 11:15 - 12:00
Sala 2.61, budynek nr 031
Daria Larowska-Zarych, Marcin Podsiadło
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 12:00 - 15:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Olejniczak
14:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Olejniczak
14:00
Proseminarium, grupa 8
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Olejniczak
15:45
Proseminarium, grupa 9
każda środa, 15:45 - 17:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Olejniczak
15:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 15:45 - 17:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Piotr Skołuda
15:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 15:45 - 19:00
Sala 4.42, budynek nr 031
Bohdan Skalski, Marta Waligórska
16:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 4.31, budynek nr 031
Marta Waligórska
16:00
Proseminarium, grupa 10
każda środa, 16:00 - 17:30
Sala 4.31, budynek nr 031
Czwartek
Tomasz Pędziński, Kacper Rajewski
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik, Kacper Rajewski, Piotr Skołuda
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
13:15
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Marcin Podsiadło
15:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 9
każdy czwartek, 15:15 - 18:30
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Olejniczak
16:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 16:00 - 17:30
Sala 4.29, budynek nr 031
Anna Olejniczak
16:00
Proseminarium, grupa 4
każdy czwartek, 16:00 - 17:30
Sala 4.29, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum