Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii fizycznej [02-PCHFL-12] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Jakubowska-Kozik
8:00
Proseminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Małgorzata Bayda-Smykaj, Joanna Nowak-Karnowska
8:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:15 - 11:30
Sala 4.42, budynek nr 031
Piotr Skołuda
10:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 10:45 - 11:30
Sala 2.62, budynek nr 031
Andrzej Molski
11:30
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 2.61, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
11:45
Wykład, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 2.62, budynek nr 031
Małgorzata Bayda-Smykaj, Joanna Nowak-Karnowska, Mateusz Nowicki, Marcin Podsiadło
11:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:45 - 15:00
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik
16:00
Proseminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik
16:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
16:00
Proseminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
16:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 16:00 - 17:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Wtorek
Anita Grześkiewicz, Marta Ignasiak-Kciuk, Mateusz Nowicki
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Mirosław Gilski, Marcin Podsiadło, Karolina Rachuta
15:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 18:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
15:00
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 15:45
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Piotr Skołuda
15:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 3.65, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
16:45
Proseminarium, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 3.48, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
16:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 16:45 - 18:15
Sala 3.48, budynek nr 031
Środa
Anita Grześkiewicz, Mateusz Nowicki, Szymon Sobczak
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Andrzej Molski
9:45
Wykład, grupa 2
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 2.61, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
11:30
Proseminarium, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 4.24, budynek nr 031
Joanna Nowak-Karnowska, Piotr Skołuda
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
13:15
Proseminarium, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Wiesław Łodyga
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
15:00
Proseminarium, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Mirosław Gilski, Karolina Rachuta
16:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 16:00 - 19:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Czwartek
Ewa Patyk-Kaźmierczak
8:00
Proseminarium, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.31, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.31, budynek nr 031
Tomasz Pędziński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Małgorzata Bayda-Smykaj
11:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 9
każdy czwartek, 11:45 - 15:00
Sala 4.42, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
15:00
Proseminarium, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 4.28, budynek nr 031
Ewa Patyk-Kaźmierczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 15:00 - 16:30
Sala 4.28, budynek nr 031
Anita Grześkiewicz, Joanna Nowak-Karnowska
15:03
Zajęcia laboratoryjne, grupa 10
każdy czwartek, 15:03 - 18:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum