Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii analitycznej [02-PCHAL-12] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Dawid Zieliński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Dawid Zieliński
9:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:00
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Myong-joon Oh, Marcin Runowski, Mikołaj Stodolny
10:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:15
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Katarzyna Krancewicz, Agnieszka Przybylska, Konrad Stęsik
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:30
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Myong-joon Oh, Marcin Runowski, Mikołaj Stodolny
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Agnieszka Przybylska, Krzysztof Staninski, Dawid Zieliński
12:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:45 - 13:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Anna Olejnik, Maciej Zalas
14:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:45 - 15:30
Sala on-line, budynek nr 031
Agata Jankowska, Maciej Zalas
15:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:45 - 16:30
Sala on-line, budynek nr 031
Kamil Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Ida Moszczyńska
16:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:45 - 17:30
Sala on-line, budynek nr 031
Wtorek
Małgorzata Kaczmarek, Agnieszka Przybylska, Krzysztof Staninski, Dawid Zieliński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Dawid Zieliński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Katarzyna Krancewicz, Agnieszka Przybylska, Konrad Stęsik
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy wtorek, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Myong-joon Oh, Marcin Runowski, Mikołaj Stodolny
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Anna Olejnik, Maciej Zalas
16:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy wtorek, 16:30 - 19:30
Sala 2.91, budynek nr 031
Środa
Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Dawid Zieliński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Kamil Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Ida Moszczyńska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 8:00 - 11:00
Sala 2.91, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Myong-joon Oh, Marcin Runowski, Mikołaj Stodolny
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każda środa, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Agata Jankowska, Maciej Zalas
14:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 14:30 - 17:30
Sala 2.91, budynek nr 031
Czwartek
Małgorzata Kaczmarek, Agnieszka Przybylska, Krzysztof Staninski, Dawid Zieliński
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Anna Olejnik, Maciej Zalas
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala 2.91, budynek nr 031
Agata Jankowska, Maciej Zalas
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy czwartek, 11:30 - 14:30
Sala 2.91, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Katarzyna Krancewicz, Agnieszka Przybylska, Konrad Stęsik
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy czwartek, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Kamil Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Ida Moszczyńska
15:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 15:00 - 18:00
Sala 2.91, budynek nr 031
Piątek
Małgorzata Kaczmarek, Katarzyna Krancewicz, Agnieszka Przybylska, Konrad Stęsik
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Zbigniew Hnatejko
8:00
Wykład, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala on-line, budynek nr 031
Anna Olejnik, Maciej Zalas
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 11:00
Sala 2.91, budynek nr 031
Błażej Gierczyk
8:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala on-line, budynek nr 031
Agata Jankowska, Maciej Zalas
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy piątek, 11:30 - 14:30
Sala 2.91, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Agnieszka Przybylska, Krzysztof Staninski, Dawid Zieliński
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala 2.90, budynek nr 031
Kamil Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Ida Moszczyńska
15:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy piątek, 15:00 - 18:00
Sala 2.91, budynek nr 031
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum