Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii analitycznej [02-PCHAL-12] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Aleksandra Bartkowiak, Joanna Kurczewska
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15
Sala 2.91, budynek nr 031
Zbigniew Hnatejko
9:45
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Nina Kaczorowska
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:30
Sala 2.90, budynek nr 031
Monika Kot
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Joanna Kurczewska, Mateusz Pawlaczyk
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45
Sala 2.91, budynek nr 031
Monika Kot
12:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Monika Kot
13:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:30 - 14:15
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
15:00
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:00 - 15:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
16:00
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 16:00 - 16:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
17:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 17:00 - 17:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Marcin Runowski
18:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 18:00 - 18:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Wtorek
Grzegorz Schroeder
8:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Iwona Janica, Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 14:30
Sala 2.90, budynek nr 031
Marcin Runowski
14:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 14:15 - 15:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Marcin Runowski
15:15
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 15:15 - 16:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Dariusz Brząkalski, Małgorzata Kaczmarek, Krzysztof Staninski
15:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 15:15 - 18:15
Sala 2.90, budynek nr 031
Marcin Runowski
16:15
Ćwiczenia, grupa 11
każdy wtorek, 16:15 - 17:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Środa
Dariusz Brząkalski, Iwona Janica, Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz
8:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 9
każda środa, 8:15 - 11:15
Dariusz Brząkalski, Iwona Janica, Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz,
Sala 2.90, budynek nr 031
Czwartek
Aleksandra Bartkowiak, Rafał Frański
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 11:15
Sala 2.91, budynek nr 031
Iwona Janica, Anna Juszczak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Małgorzata Skwierczyńska
8:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każdy czwartek, 8:15 - 11:15
Sala 2.90, budynek nr 031
Michał Cegłowski, Błażej Gierczyk, Maria Guć, Tomasz Otłowski, Maciej Zalas
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy czwartek, 11:30 - 14:45
Sala 2.91, budynek nr 031
Teresa Łuczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 13:15 - 14:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Angelika Kiderys
14:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 14:15 - 15:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Angelika Kiderys
15:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 15:15 - 16:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum