| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Zajęcia laboratoryjne (2.91), Aleksandra Bartkowiak, Joanna Kurczewska | | | 8:00, gr.1 Wykład (2.64 (Aula)), Grzegorz Schroeder | | | 8:00, gr.3 Zajęcia laboratoryjne (2.91), Aleksandra Bartkowiak, Rafał Frański | | | |
|
|
| | | 8:15, gr.9 Zajęcia laboratoryjne (2.90), Dariusz Brząkalski, Iwona Janica, Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz | | 8:15, gr.6 Zajęcia laboratoryjne (2.90), Iwona Janica, Anna Juszczak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Małgorzata Skwierczyńska | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:45, gr.2 Wykład (2.64 (Aula)), Zbigniew Hnatejko | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.7 Zajęcia laboratoryjne (2.90), Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Nina Kaczorowska | 11:30, gr.4 Ćwiczenia (4.27), Monika Kot | 11:30, gr.2 Zajęcia laboratoryjne (2.91), Joanna Kurczewska, Mateusz Pawlaczyk | | 11:30, gr.8 Zajęcia laboratoryjne (2.90), Iwona Janica, Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Pospieszna-Markiewicz | | | | 11:30, gr.4 Zajęcia laboratoryjne (2.91), Michał Cegłowski, Błażej Gierczyk, Maria Guć, Tomasz Otłowski, Maciej Zalas | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
12:30, gr.5 Ćwiczenia (4.27), Monika Kot | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 13:15, gr.1 Ćwiczenia (3.48), Teresa Łuczak | | |
|
|
13:30, gr.6 Ćwiczenia (4.27), Monika Kot | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | 14:15, gr.7 Ćwiczenia (4.30), Marcin Runowski | | | 14:15, gr.2 Ćwiczenia (3.48), Angelika Kiderys | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.13 Ćwiczenia (4.27), Marcin Runowski | | | | | |
|
|
| 15:15, gr.8 Ćwiczenia (4.30), Marcin Runowski | 15:15, gr.5 Zajęcia laboratoryjne (2.90), Dariusz Brząkalski, Małgorzata Kaczmarek, Krzysztof Staninski | | | 15:15, gr.3 Ćwiczenia (3.48), Angelika Kiderys | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | 16:00, gr.12 Ćwiczenia (4.27), Marcin Runowski | | | | | | |
|
|
| 16:15, gr.11 Ćwiczenia (4.30), Marcin Runowski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | 17:00, gr.10 Ćwiczenia (4.27), Marcin Runowski | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | 18:00, gr.9 Ćwiczenia (4.27), Marcin Runowski | | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|