Plan zajęć przedmiotu Chemia nieorganiczna [02-CNGBU] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 9:45 - 14:15
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każda środa, 9:45 - 14:15
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 9:45 - 14:15
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każda środa, 9:45 - 14:15
Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
14:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 14:30 - 19:00
Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.75, budynek nr 031
Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
14:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 14:30 - 19:00
Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska,
Sala 2.76, budynek nr 031
Czwartek
Artur Stefankiewicz
11:45
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Piotr Pawluć
11:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum