| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 8:30, gr.4 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (4.14), Małgorzata Radkowska-Gizelska | 8:30, gr.3 Prawo karne - Ćwiczenia (4.13), Piotr Gosieniecki | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 10:15, gr.4 Prawo karne - Ćwiczenia (4.13), Piotr Gosieniecki | 10:15, gr.3 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (4.14), Małgorzata Radkowska-Gizelska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 10:45, gr.4 Prawo międzynarodowe publiczne - Ćwiczenia (3.1), Natalia Cwicinskaja | 10:45, gr.3 Prawo konstytucyjne - Ćwiczenia (2.3), Władysław Jóźwicki | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 12:30, gr.4 Prawo konstytucyjne - Ćwiczenia (2.3), Władysław Jóźwicki | 12:30, gr.3 Prawo międzynarodowe publiczne - Ćwiczenia (3.1), Natalia Cwicinskaja | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 13:45, gr.2 Prawo międzynarodowe publiczne - Ćwiczenia (3.1), Natalia Cwicinskaja | 13:45, gr.1 Prawo konstytucyjne - Ćwiczenia (s.zeta), Władysław Jóźwicki | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 14:30, gr.1 Prawo cywilne I - Wykład (s.eta), Jarosław Grykiel | 14:30, gr.1 Prawo karne - Wykład (s.eta), Elżbieta Hryniewicz-Lach | 14:30, gr.1 Prawo międzynarodowe publiczne - Wykład (s.eta), Tadeusz Gadkowski | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 15:30, gr.2 Prawo konstytucyjne - Ćwiczenia (s.zeta), Władysław Jóźwicki | 15:30, gr.1 Prawo międzynarodowe publiczne - Ćwiczenia (3.1), Natalia Cwicinskaja | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | 17:15, gr.2 Prawo karne - Ćwiczenia (s.delta), Piotr Gosieniecki | 17:15, gr.1 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (3.1), Małgorzata Radkowska-Gizelska | | 17:15, gr.1 Prawo konstytucyjne - Wykład (s.eta), Antoni Rost | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | 19:00, gr.2 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (3.1), Małgorzata Radkowska-Gizelska | 19:00, gr.1 Prawo karne - Ćwiczenia (s.delta), Piotr Gosieniecki | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|