| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | 8:15, gr.3 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (3.3), Adrian Malicki | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | 10:00, gr.3 Prawo karne - Ćwiczenia (3.3), Piotr Gosieniecki | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 11:45, gr.3 Prawo Unii Europejskiej - Ćwiczenia (3.3), Miłosz Malaga | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 13:45, gr.2 Prawo Unii Europejskiej - Ćwiczenia (3.1), Adrian Rycerski | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 14:30, gr.1 Prawo cywilne I - Wykład (s.eta), Jarosław Grykiel | 14:30, gr.1 Prawo Unii Europejskiej - Wykład (s.eta), Miłosz Malaga | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 15:30, gr.2 Prawo karne - Ćwiczenia (3.3), Piotr Gosieniecki | 15:30, gr.1 Prawo Unii Europejskiej - Ćwiczenia (3.1), Adrian Rycerski | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | 17:15, gr.2 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (3.3), Aleksander Raczyński | 17:15, gr.1 Prawo karne - Ćwiczenia (3.1), Piotr Gosieniecki | | 17:15, gr.1 Prawo karne - Wykład (s.eta), Elżbieta Hryniewicz-Lach | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | 19:00, gr.1 Prawo cywilne I - Ćwiczenia (3.3), Aleksander Raczyński | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|