| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | 8:00, gr.1 Tłumaczenie symultaniczne C-A - Konwersatorium (11 bud.111), Zbigniew Nadstoga | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:45, gr.3 Praktyczna nauka języka (tłumaczenie konsekutywne B-A) - Konwersatorium (110 bud.111), Anna Fimiak-Chwiłkowska, Michał Stefański | | 9:45, gr.1 Tłumaczenie symultaniczne A-B - Konwersatorium (1 bud.110), Monika Dzida-Błażejczyk, Iwona Kasperska | | 9:45, gr.3 Tłumaczenie symultaniczne C-A - Konwersatorium (110 bud.111), Danuta Piotrowska | 9:45, gr.1 Tłumaczenie symultaniczne B-A - Konwersatorium (1 bud.110), Katarzyna Krajewska, Justyna Woroch | | | 9:45, gr.1 Seminarium magisterskie (traduktologiczne) (503 bud.110) - Teresa Tomaszkiewicz | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:30, gr.2 Tłumaczenie symultaniczne A-B - Konwersatorium (110 bud.111), Krzysztof Mausch | | 11:30, gr.1 Tłumaczenie konsekutywne A-B - Konwersatorium (1 bud.110), Monika Dzida-Błażejczyk, Justyna Woroch | | 11:30, gr.2 Tłumaczenie symultaniczne C-A - Konwersatorium (1 bud.110), Katarzyna Krajewska | | 11:30, gr.2 Tłumaczenie konsekutywne C-A - Konwersatorium (1 bud.110), Katarzyna Krajewska | 11:30, gr.1 Praktyczna nauka języka (tłumaczenie konsekutywne B-A) - Konwersatorium (1 bud.110), Katarzyna Krajewska | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
13:15, gr.3 Tłumaczenie konsekutywne C-A - Konwersatorium (110 bud.111), Anna Fimiak-Chwiłkowska | | 13:15, gr.2 Tłumaczenie symultaniczne B-A - Konwersatorium (110 bud.111), Danuta Piotrowska | | | 13:15, gr.2 Praktyczna nauka języka (tłumaczenie konsekutywne B-A) - Konwersatorium (1 bud.110), Katarzyna Krajewska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | 15:00, gr.3 Tłumaczenie konsekutywne A-B - Konwersatorium (110 bud.111), Maciej Drynda, Anna Fimiak-Chwiłkowska | 15:00, gr.3 Tłumaczenie symultaniczne B-A - Konwersatorium (11 bud.111), Zbigniew Nadstoga | | | 15:00, gr.4 Tłumaczenie konsekutywne A-B - Konwersatorium (11 bud.111), Marcin Turski | | 15:00, gr.5 Praktyczna nauka języka (tłumaczenie konsekutywne B-A) - Konwersatorium (11 bud.111), Marcin Turski | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:45, gr.3 Tłumaczenie symultaniczne A-B - Konwersatorium (11 bud.111), Zbigniew Nadstoga | | | 16:45, gr.4 Praktyczna nauka języka (tłumaczenie konsekutywne B-A) - Konwersatorium (11 bud.111), Marcin Turski | 16:45, gr.1 Tłumaczenie konsekutywne C-A - Konwersatorium (11 bud.111), Marcin Turski | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|