Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium licencjackie 18-SEL-35h1
Seminarium (SEM) Semestr zimowy 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Konrad Białecki 1/8 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Magdalena Biniaś-Szkopek 5/8 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Bugajewski 4/8 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Ilona Czamańska 1/8 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Rafał Dobek 5/8 szczegóły
10 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
11 (brak danych), (sala nieznana)
0/8 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Dorna 1/8 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Maciej Franz 9/8 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
17 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
18 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Zbyszko Górczak 3/8 szczegóły
19 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Bożena Górczyńska-Przybyłowicz 1/8 szczegóły
20 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/ szczegóły
21 (brak danych), (sala nieznana)
Magdalena Heruday-Kiełczewska 2/8 szczegóły
22 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
23 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Anna Idzikowska-Czubaj 1/8 szczegóły
24 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Kazimierz Ilski 2/8 szczegóły
25 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Agnieszka Jakuboszczak 3/8 szczegóły
26 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
27 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Stanisław Jankowiak 3/8 szczegóły
28 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
29 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
30 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
31 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Violetta Julkowska 3/8 szczegóły
32 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
33 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
34 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
35 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
36 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
37 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Karol Kościelniak 3/8 szczegóły
38 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Anna Kotłowska 1/8 szczegóły
39 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
40 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Igor Kraszewski 5/8 szczegóły
41 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
42 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Królczyk 2/8 szczegóły
43 (brak danych), (sala nieznana)
Bartosz Kruszyński 2/8 szczegóły
44 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
45 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
46 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
47 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
48 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
49 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Aleksander Małecki 1/8 szczegóły
50 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
51 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Bernadetta Manyś 7/8 szczegóły
52 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Marchlewicz 1/8 szczegóły
53 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
54 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
55 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
56 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
57 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
58 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jan Miłosz 2/8 szczegóły
59 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
60 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
61 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
62 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jarosław Nikodem 3/8 szczegóły
63 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Piotr Okulewicz 2/8 szczegóły
64 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Regina Pacanowska 1/8 szczegóły
65 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Sebastian Paczos 1/8 szczegóły
66 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
67 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
68 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
69 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
70 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Piotr Pokora 1/8 szczegóły
71 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Małgorzata Praczyk 2/8 szczegóły
72 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
73 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Łukasz Różycki 1/8 szczegóły
74 (brak danych), (sala nieznana)
Romuald Rydz 2/8 szczegóły
75 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
76 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Agnieszka Sawicz 7/8 szczegóły
77 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
78 (brak danych), (sala nieznana)
0/8 szczegóły
79 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
80 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Edward Skibiński 1/8 szczegóły
81 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
82 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
83 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
84 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
85 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Paweł Stróżyk 1/8 szczegóły
86 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Krzysztof Stryjkowski 1/8 szczegóły
87 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
88 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
89 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Damian Szymczak 1/8 szczegóły
90 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
91 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
92 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Witold Tyborowski 2/8 szczegóły
93 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/0 szczegóły
94 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
95 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Jakub Wojtkowiak 1/8 szczegóły
96 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
97 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
98 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
Andrzej Wyrwa 1/8 szczegóły
99 (brak danych), (sala nieznana)
0/ szczegóły
100 każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30, (sala nieznana)
0/8 szczegóły
201 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
202 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
203 (brak danych), (sala nieznana)
0/0 szczegóły
204 (brak danych), (sala nieznana)
Tomasz Sobieraj 1/0 szczegóły
205 (brak danych), (sala nieznana)
Marcin Telicki 1/0 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.