Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2017/2018

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski 14/15 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Piotr Szafarkiewicz, Ryszard Pawlak, Karolina Perz 12/15 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski 14/15 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski 12/15 szczegóły
6 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/15 szczegóły
7 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak 12/15 szczegóły
8 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Maciej Wojciechowski, Julia Jóźwiak 14/15 szczegóły
9 każda środa, 9:30 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek, Łukasz Stypa 14/15 szczegóły
10 każda środa, 12:30 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński 15/15 szczegóły
11 każda środa, 12:30 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Grażyna Dawidowska 16/15 szczegóły
12 każda środa, 14:00 - 15:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Grażyna Dawidowska 15/15 szczegóły
13 każda środa, 15:30 - 17:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak 15/15 szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Grażyna Dawidowska, Karolina Perz 7/15 szczegóły
15 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak, Maciej Wojciechowski, Elżbieta Konieczna 8/15 szczegóły
16 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Grażyna Dawidowska, Karolina Perz 13/15 szczegóły
17 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak, Maciej Wojciechowski, Elżbieta Konieczna 14/15 szczegóły
18 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Fryderyk Musielak, Damian Lisiecki 15/15 szczegóły
19 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski, Piotr Ogarzyński 15/15 szczegóły
20 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski, Piotr Ogarzyński 14/15 szczegóły
21 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski, Mateusz Witkowski, Karolina Perz 15/15 szczegóły
22 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz, Piotr Ogarzyński 12/15 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.