Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Sekcja 32-WF-SEKCJE
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2013/2014

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Sala duża 2S1
każda środa, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Karolina Perz 17/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Piotr Ogarzyński 5/ szczegóły
3 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Kruk 8/ szczegóły
4 każda środa, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy piątek, 17:30 - 19:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Wojciech Weiss 4/ szczegóły
5 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jakub Wieczorek 4/ szczegóły
6 każdy poniedziałek, 18:15 - 19:45, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
każda środa, 17:15 - 18:45, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Szymon Gogola 5/ szczegóły
7 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Stanoch 2/ szczegóły
8 każdy wtorek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Grzegorz Szajek 7/ szczegóły
9 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Włodzimierz Tokariew 15/ szczegóły
10 każdy wtorek, 20:00 - 21:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
każdy czwartek, 20:00 - 21:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Piotr Ogarzyński 3/ szczegóły
11 każdy wtorek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy czwartek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Zenon Jezierski 12/ szczegóły
12 każdy poniedziałek, 19:30 - 21:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy poniedziałek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Henryk Gawlak 13/ szczegóły
13 każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
każdy wtorek, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
każda środa, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski 8/ szczegóły
14 każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
każdy czwartek, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Łukasz Stypa 14/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy czwartek, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Damian Lisiecki 3/ szczegóły
16 każdy wtorek, 20:00 - 21:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
każdy czwartek, 20:00 - 21:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Mateusz Witkowski 11/ szczegóły
17 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Kulka 14/ szczegóły
18 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
2/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
każda środa, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
Adam Kornowski 26/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
każdy wtorek, 18:30 - 20:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Dariusz Perkowski 2/ szczegóły
21 każdy piątek, 16:00 - 17:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Fryderyk Musielak 3/ szczegóły
22 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Maciej Wojciechowski 4/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.