Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Sekcja 32-WF-SEKCJE
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr zimowy 2013/2014

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30, Zagajnikowa, sala Sala duża 2S1
Karolina Perz 4/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 15:30 - 17:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Piotr Ogarzyński 6/ szczegóły
3 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Kruk 6/ szczegóły
4 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Młyńska, sala 1 - Hala
każda środa, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy piątek, 17:30 - 19:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Wojciech Weiss 10/ szczegóły
5 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jakub Wieczorek 2/ szczegóły
6 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Szymon Gogola 6/ szczegóły
7 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Stanoch 3/ szczegóły
8 każdy wtorek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Grzegorz Szajek 7/ szczegóły
9 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Włodzimierz Tokariew 12/ szczegóły
10 każdy wtorek, 20:00 - 21:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
każdy czwartek, 20:00 - 21:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Piotr Ogarzyński 3/ szczegóły
11 (brak danych), Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Henryk Gawlak 9/ szczegóły
12 każdy wtorek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
każdy czwartek, 20:30 - 22:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 1
Zenon Jezierski 14/ szczegóły
13 każda środa, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
każdy wtorek, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
każdy poniedziałek, 17:30 - 19:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski 8/ szczegóły
14 każdy czwartek, 19:00 - 20:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
każdy poniedziałek, 18:00 - 19:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 3
Łukasz Stypa 14/ szczegóły
15 każdy wtorek, 20:00 - 21:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
każdy czwartek, 20:00 - 21:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Mateusz Witkowski 8/ szczegóły
16 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Kulka 13/ szczegóły
17 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Filip Przymusiński 1/ szczegóły
18 każdy wtorek, 18:30 - 20:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
każdy czwartek, 18:30 - 20:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Andrzej Bromberek 11/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
każda środa, 18:30 - 20:00, Zagajnikowa, sala Siłownia
Adam Kornowski 22/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
każdy wtorek, 18:30 - 20:00, Młyńska, sala 1 - Hala
Dariusz Perkowski 3/ szczegóły
21 każdy piątek, 16:00 - 17:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Fryderyk Musielak 2/ szczegóły
22 każdy czwartek, 17:00 - 18:30, Młyńska, sala 1 - Hala
Henryk Gawlak 6/ szczegóły
23 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
2/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.