Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 14 (2020-01-20 - 2020-01-26)
Collegium Novum bl. B (111)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-01-20 - 2020-01-26  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, KON gr.1
Proseminarium z literatury XIX i XX wieku - Antoni Bortnowski
8:00, CW gr.4
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
8:00, CW gr.1
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
8:00, CW gr.3
Praktyczna nauka języka angielskiego, gramatyka - Iwona Kokorniak
9:00
9:45, KON gr.2
Zajęcia specjalizacyjne - Antoni Bortnowski
9:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka ukraińskiego - Maria Czetyrba, Ryszard Kupidura
9:45, CW gr.3
Praktyczna nauka języka angielskiego, fonetyka - Iwona Kokorniak
10:00
11:00
11:30, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Krzysztof Tyczko, Aleksander Gazarian, Anna Żebrowska
11:30, SEM gr.2
Seminarium licencjackie - Antoni Bortnowski
11:30, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Aleksander Gazarian, Anna Żebrowska, Olga Makarowska
11:30, CW gr.6
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
11:30, KON gr.1
Historia literatury rosyjskiej III - Beata Waligórska-Olejniczak
11:30, KON gr.4
Historia literatury rosyjskiej - Beata Waligórska-Olejniczak
12:00
12:20, KON gr.3
Historia literatury rosyjskiej - Beata Waligórska-Olejniczak
13:00
13:15, CW gr.4
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Anna Żebrowska, Krzysztof Tyczko, Aleksander Gazarian
13:15, KON gr.1
Kultura i realia rosyjskiego obszaru językowego - Anna Przybysz
13:15, CW gr.3
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Krzysztof Tyczko, Aleksander Gazarian, Anna Żebrowska
13:15, KON gr.3
Praktyczna nauka języka angielskiego, pisanie - Olha Lehka-Paul
13:15, KON gr.2
Historia literatury rosyjskiej - Beata Waligórska-Olejniczak
14:00
15:0015:00, CW gr.5
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
15:00, CW gr.1
Lektorat języka zachodnioeuropejskiego - David Leonard
15:00, KON gr.1
Fonetyka i fonologia języka angielskiego - Grzegorz Krynicki
15:00, CW gr.2
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Roman Szubin
15:50, KON gr.3
Fonetyka i fonologia języka angielskiego - Grzegorz Krynicki
16:00
16:45, CW gr.2
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
16:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka angielskiego, ge - David Leonard
16:45, CW gr.1
Praktyczna nauka języka rosyjskiego - Roman Szubin
17:00
18:00
18:30, CW gr.3
Technologia informacyjna - Grzegorz Straburzyński
19:00
20:00