| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | 9:00, CW gr.21 Historia powszechna XVI-XVIII wieku - ćwiczenia - Bernadetta Manyś | | 9:00, WAR gr.41 Podstawy przedsiębiorczości - Regina Pacanowska, Anna Tatarkiewicz | | 9:00, CW gr.1 Podstawy pedagogiki dla nauczycieli cz. 2 (ćwiczenia) - Justyna Strykowska-Nowakowska | 9:00, CW gr.31 Podstawy pedagogiki dla nauczycieli cz. 2 (ćwiczenia) - Justyna Strykowska-Nowakowska | 9:00, WYK gr.1 Dydaktyka historii cz. 2 (wykład) - Violetta Julkowska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:45, CW gr.21 Historia Polski XVI-XVIII wieku - ćwiczenia - Andrea Mariani | | | 10:45, CW gr.31 Dydaktyka historii cz. 2 - Justyna Budzińska | 10:45, CW gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Dydaktyka historii cz. 2 (ćwiczenia) - Justyna Budzińska | 10:45, LAB gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Laboratorium dydaktyki historii cz. 2: przygotowanie do praktyk zawodowych w szkole ponadpodstawowej - Justyna Budzińska | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, KON gr.51 Starożytność ludów „barbaricum” - Dariusz Sikorski | | 12:30, WYK gr.41 Znaczenie punktów oporu w XIX i XX wieku - wykład - Grzegorz Podruczny | | 12:30, WAR gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Warsztat badawczy historyka starożytności - Anna Tatarkiewicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, CW gr.41 Historia powszechna XVI-XVIII wieku - ćwiczenia - Grzegorz Glabisz | | 14:15, KON gr.21 Badania dziejów gospodarczych - Jakub Kujawa | 14:15, KON gr.51 Badania dziejów gospodarczych - Jakub Kujawa | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | 16:00, CW gr.61 Historia Polski XX-XXI wieku - ćwiczenia - Piotr Okulewicz | | 16:00, KON gr.11 Badania dziejów gospodarczych - Jakub Kujawa | 16:00, KON gr.31 Badania dziejów gospodarczych - Jakub Kujawa | | 16:00, CW gr.12 Jak tropić trolle, czyli słów kilka o weryfikacji źródeł - Agnieszka Sawicz | 16:00, KON gr.12 Totalitaryzm i autorytaryzm pozaeuropejski - Agnieszka Sawicz | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|