| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | 8:00, KON gr.1 Zachowania organizacyjne - Alicja Mikołajewicz-Woźniak | | | 8:00, CW gr.5 Prawo administracyjne - Sławomir Pawłowski | | 8:00, CW gr.3 Postępowanie cywilne - Marcin Walasik | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 8:30, LEK gr.3 Business English - Beata Bałczyńska-Chwalisz | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | 9:45, CW gr.6 Prawo administracyjne - Sławomir Pawłowski | | 9:45, CW gr.1 Prawo papierów wartościowych - Jędrzej Jerzmanowski | | 9:45, CW gr.1 Administracja rolnictwa - Roman Budzinowski | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
10:45, KON gr.2 Zachowania organizacyjne - Alicja Mikołajewicz-Woźniak | | | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | 11:15, LEK gr.4 Business English - Beata Bałczyńska-Chwalisz | | 11:15, CW gr.3 Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne - Jan Olszanowski | |
|
|
| | | 11:30, CW gr.1 Teoria i filozofia prawa - Paweł Kokot | | 11:30, CW gr.5 Postępowanie karne - Martyna Kusak | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
13:15, WYK gr.1 Food Law in the EU - Katarzyna Leśkiewicz | | 13:15, KON gr.2 Zarządzanie procesami - Michał Flieger | | 13:15, WYK gr.1 Fundamentals of European Consumer Law - Igor B. Nestoruk | | 13:15, CW gr.2 Teoria i filozofia prawa - Paweł Kokot | | 13:15, CW gr.3 Postępowanie karne - Martyna Kusak | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | 14:00, CW gr.3 Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne - Jan Olszanowski | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | ORA | | 15:00, KON gr.1 Zarządzanie procesami - Michał Flieger | | 15:00, CW gr.4 Prawo cywilne II - Joanna Zajączkowska-Burtowy, Dawid Walczak | | ORA | | 15:00, CW gr.2 Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne - Wojciech Sawczyn | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 16:45, CW gr.4 Postępowanie karne - Michał Wawrzyńczak | | 16:45, CW gr.5 Prawo cywilne II - Joanna Zajączkowska-Burtowy, Dawid Walczak | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | 17:45, CW gr.1 Postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne - Wojciech Sawczyn | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|