Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 222 (2021-06-14 - 2021-06-20)
Collegium Maius (070)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-06-14 - 2021-06-20  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, CW gr.81
Metodyka nauczania literatury i języka polskiego - Jerzy Kaniewski
8:00, CW gr.8
Poetyka z analizą dzieła literackiego - Agnieszka Waligóra
8:00, CW gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zaburzenia komunikacji językowej - jąkanie - spec. logopedyczna - Dominika Piątek
8:00, CW gr.1
Diagnoza i terapia afazji dziecięcej - spec. logopedyczna - Małgorzata Rutkiewicz-Hanczewska
9:00
9:45, CW gr.1
Polska literatura najnowsza - Agnieszka Czyżak
9:45, WYK gr.1
Socjolingwistyka - Jan Zgrzywa
9:45, KON gr.2
Laboratorium literatury: XIX wiek - Zofia Dambek-Giallelis, Wiesław Ratajczak
9:45, WAR gr.1
Krytyczna analiza tekstu w szkole - spec. nauczycielska - Jerzy Borowczyk
9:45, WAR gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Zaburzenia komunikacji językowej - autyzm - spec. logopedyczna - Jolanta Sławek
10:00
11:00
11:30, CW gr.2
Polska literatura najnowsza - Agnieszka Czyżak
11:30, CW gr.4
Wiedza o kulturze - Agnieszka Czyżak
11:30, KON gr.2
Laboratorium literatury: XIX wiek - Zofia Dambek-Giallelis, Wiesław Ratajczak
11:30, WAR gr.2
Krytyczna analiza tekstu w szkole - spec. nauczycielska - Jerzy Borowczyk
11:30, WAR gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Diagnoza i terapia dysleksji - spec. logopedyczna - Ewa Kaptur
12:00
13:00
13:30, CW gr.3
Polska literatura najnowsza - Jan Galant, Błażej Warkocki
13:30, CW gr.5
Wiedza o kulturze - Agnieszka Czyżak
13:30, WYK gr.1
Wprowadzenie do literatury polskiej - Małgorzata Zduniak-Wiktorowicz
14:00
15:00
15:15, CW gr.1
Komunikacja interpersonalna - spec. dziennikarska - Katarzyna Czarnecka
15:15, CW gr.8
Warsztat polonisty - pisanie II - Maria Kwiatkowska-Ratajczak
15:15, CW gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Uczeń ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi - spec. nauczycielska - Aneta Grodecka
15:15, CW gr.1
Konteksty dziennikarstwa - spec. dziennikarska - Katarzyna Zagórska
15:15, WYK gr.1
Diagnoza i terapia dyslalii - spec. logopedyczna - Jolanta Sławek
15:15, WYK gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Diagnoza i terapia dysglosji - spec. logopedyczna - Anna Żebryk-Stopa
16:00
17:0017:00, CW gr.1
Stylistyka praktyczna - spec. dziennikarska - Monika Grzelka, Joanna Smól, Agnieszka Kula
17:00, CW gr.2
Warsztat polonisty - pisanie II - Paweł Graf
17:00, CW gr.4
Polska literatura najnowsza - Krzysztof Gajda
17:00, CW gr.1
Dziennikarstwo online - spec. dziennikarska - Patrycja Pelc
17:00, WAR gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wczesna diagnoza i terapia zagrożenia dysleksją - spec. logopedyczna - Ewa Kaptur
18:00
18:45, CW gr.1
Warsztat dziennikarza informacyjnego - spec. dziennikarska - Katarzyna Zagórska
18:45, CW gr.3
Warsztat polonisty - pisanie II - Dorota Masłej
18:45, CW gr.1
Wiedza o kulturze - Michał Januszkiewicz
18:45, CW gr.1
Gatunki i formaty medialne - spec. dziennikarska - Joanna Smól
18:45, WYK gr.1
Elementy neurologii wieku rozwojowego - spec. logopedyczna - Danuta Kędzia-Tomkowiak
19:00
20:00